درباره ما

معرفی شرکت شبکه سازه فرین

شرکت شبکه سازه ی فرین درراستای ارائه ی خدمات شبکه های کامپیوتری، اجرای پسیو، اکتیو،دوربین های مدار بسته آنالوگ و دیجیتال ، نصب و راه اندازی سانترال، نصب و راه اندازی خدمات کامپیوتری برای مشارکت و مشاوره در پروژه های اجرایی در زمینه های فوق در سال 1391تاسیس گردید.

نیاز روز افزون کشور به ارتباطات و همچنین توسعه ی همه جانبه آن در سال های اخیر و سیاست دولت جمهوری اسامی ایران مبنی بر واگذاری کار به بخش خصوصی ما را بر آن داشت تابا استفاده از پرسنل متخصص و مجرب و همچنین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ، قدمی هر چند کوچک در راستای این اهداف برداریم.

بخش فنی شرکت شبکه سازه ی فرین از بدو تاسیس با تکیه بر مهندسین خاذق و تکنسین های مجرب خود با ایجاد محیطی پویا و کارا به ارائه خدمات فنی و مهندسی پرداخته است و به لطف خدا تا کنون موفق به اجرای پروژه های متعددی در حوضه های شبکه های کامپیوتری، دوربین مدار بسته، سانترال و خدمات کامپیوتری گردیده است. مشاوره،طراحی سیستم و یک پارچه سازی نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش تجهیزات مورد نیاز مشتری و انجام پروژها بصورت کلید در دست از اهم وظایف این بخش می باشد.

از شاخه های اصلی این بخش ارائه ی راه حل های بدیع ،اجرای پروژه های چالش پذیر باریسک بالا، کیفیت اجرای خوب سرعت و انعطاف پذیری در اجرای سیستم های فوق در سراسرکشور می باشد.

با تجدید احترام و ارادات

مدیریت فرین نت